assets/

O nas

O nas

Toaleta ze zbiornikiem na fekalia toaleta 3 toaleta dla niepelnosprawnych toaleta 1 rys3 rodzaje toalet Toaleta ze zbiornikiem na fekalia umywalka i zbiornikiem na wode
Toaleta ze zbiornikiem na fekalia toaleta 3 toaleta dla niepelnosprawnych toaleta 1 rys3 rodzaje toalet Toaleta ze zbiornikiem na fekalia umywalka i zbiornikiem na wode
Marie-Polyester - wiodący polski producent systemów sanitarnych dostarczający już od ponad 20 lat na rynek polski i UE wysokiej klasy toalety przenośne - wolnostojące i stacjonarne, dla osób niepełnosprawnych oraz kabiny prysznicowe.

 

Kabiny Marie wyróżnia różnorodność modeli, wyposażenia a nade wszystko lekkość, poręczność i mobilność dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie nie ma dostępu do publicznych toalet stacjonarnych albo nie ma ich wystarczająco dużo.

 

Warto zwrócić uwagę również na funkcjonalność naszych kabin sanitarnych, których nie trzeba podłączać do instalacji wodno-kanalizacyjnych, dzięki czemu można wykorzystywać je w różnorodnych miejscach, a jednocześnie przy możliwości zastosowania bogatej kolorystyki wręcz idealnie wkomponować w krajobraz, w miejscach takich jak:

  • parki narodowe i krajobrazowe
  • pola namiotowe i campingi
  • parkingi przy drogach i lasach
  • obiekty gastronomiczne
  • place budowy, działki i inne miejsca, gdzie nie ma szamba albo przyłącza ściekowego
  • imprezy plenerowe i miejsca zgromadzeń publicznych
  • stacje benzynowe

Każda toaleta przenośna i stacjonarna oferowana na sprzedaż to połączenie funkcjonalności i wygody, a także doskonała jakość wykonania, zapewniająca trwałość na wiele lat.

 

Kabiny Marie wykonane są z tworzywa kompozytowego, o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych charakteryzujących się wysoką wytrzymałością na uderzenia, zginanie czy też rozciąganie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, promienie UV, niskie i wysokie temperatury, kwaśne deszcze, wodę i parę wodną. Nie podlegają procesom korozji, gnicia czy też butwienia. Nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacji ani zabiegów renowacyjnych. Są proste w obsłudze i utrzymaniu czystości. Jednocześnie stosowana metoda produkcji pozwala na stosowanie bogatej kolorystyki zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych elementów kabin oraz różnorodnego wzornictwa.

 

Toalety zbudowane są z kilku elementów składowych (ściany, dach, futryna z drzwiami, podstawa) i detali łączeniowych (profil aluminiowy, wyroby śrubowe ze stali nierdzewnej). Każda z nich wyposażona jest w zawiasy samo-zamykające w wersji nierdzewnej lakierowane proszkowo z trójstopniowym zakresem regulacji siły domykania oraz zamek na kluczyk lub zamek ze wskaźnikiem wolne-zajęte. Składowa budowa kabin pozwala na zakup w wersji gotowej do postawienia lub w elementach - dotyczy zakupu dużych ilości. Istnieje możliwość doposażenia w zależności od wymogów i życzeń klienta, opcje dodatkowego wyposażenia dostępne na każdej zakładce toalet.

 

Poza toaletami przenośnymi oferujemy płyny i koncentraty chemiczne o działaniu dezynfekująco-zapachowym i wyjątkowo skuteczne w bogatej gamie zapachowej odświeżacze powietrza.

All copyrights reserved. Marie Polyester, created by Tom John