assets/

O nas

O nas

Toaleta ze zbiornikiem na fekalia toaleta 3
Marie Polyester - wiodący polski producent systemów sanitarnych dostarczający już od ponad 20 lat na rynek polski i UE wysokiej klasy wolnostojące toalety przenośne . Obszerna gama produktów z branży sanitarnej , różnorodność modeli i wyposażenia zadowoli każdego odbiorcę. Wyróżniające z naszej oferty atuty kabin wc  to ich niezaprzeczalna trwałość , lekkość , łatwość w obsłudze i utrzymaniu czystości. Wielofunkcyjne toalety do postawienia na każdym podłożu w różnorodnych miejscach, a jednocześnie przy możliwości zastosowania bogatej kolorystyki wręcz idealnie wkomponowujące się w krajobraz, w miejscach chociażby takich jak :
  • parki narodowe i krajobrazowe
  • pola namiotowe i campingi
  • parkingi leśne
  • obiekty gastronomiczne
  • place budowy
  • ogrody, działki ,place zabaw
  • imprezy plenerowe i miejsca zgromadzeń publicznych
  • stacje benzynowe

Kabiny toaletowe wykonane z najwyższej jakości  tworzyw o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych charakteryzujących się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz  wytrzymałością na temperatury niskie i wysokie, promienie UV,  kwaśne deszcze, wodę i parę wodną. Nie podlegają procesom korozji, gnicia czy też  butwienia.  Nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacji ani zabiegów renowacyjnych. Bogata  kolorystyka , nowoczesny design , stabilna mocna konstrukcja i wyjątkowo prosty montaż dla odbiorców zakupujących kabiny  w elementach. Szeroki wachlarz akcesoriów wyposażenia toalet przenośnych oraz środków sanitarnych do utrzymania  czystości.

Poza toaletami przenośnymi w tym również dla osób niepełnosprawnych posiadamy w ofercie dwuosobowe  stanowiska do mycia rąk, wolnostojące umywalki wyposażone  w zbiorniki na czystą i brudną wodę , sterowane nożne pompy , dozowniki na mydło i ręczniki papierowe. Przenośne pisuary z przeznaczeniem dla 3 lub 4 mężczyzn , łatwe w utrzymaniu i transporcie,zaopatrzone w  mocne uchwyty do podnoszenia i przenoszenia a nawet  dodatkowo w specjalne miejsce do postawienia szklanki z piwem.  Proponowane produkty to idealne rozwiązania na imprezy plenerowe a ich zastosowanie obok przenośnych toalet zapewnia możliwość skorzystania większej ilości użytkownikom  i tym samym znaczące zmniejszenie kolejek do wc podczas dużych imprez .

Rewelacyjnym rozwiązaniem na budowy , boiska , działki i wiele innych miejsc są niewątpliwie przenośne kabiny prysznicowe wyposażone w duży tworzywowy brodzik z odpływem i bardzo prostym podłączeniem do źródła wody. Na zimną lub  gorącą wodę z przepływowym ogrzewaczem elektrycznym czy też gazowym .Przestronne , funkcjonalne a przede wszystkim trwałe . Dodatkowe gładkie panele ścienne wewnątrz kabin zapewniają komfort użytkowania jak w domu .

W stale powiększanej naszej ofercie znajdziecie Państwo także zaprojektowane do użytku przenośnego w miejscach gdzie jest mało wolnej przestrzeni lub z utrudnionym dostępem wolnostojące zbiorniki na nieczystości , lekkie , wygodne i łatwe do przenoszenia. Sprawdzają się wszędzie tam gdzie nie można postawić przenośnej toalety. Do czasowego składowania polecamy ścieków lub wody polecamy mobilne zbiorniki o dużej pojemności 1100L w całości wykonane z polietylenu z wygodnym do ustawienia i przechowywania płaskim dnem .

Doradzimy i zapewnimy  Państwu  odpowiednie modele i wyposażenie kabin toaletowych , prysznicowych  i pozostały asortyment w pełni zaspokajając  potrzeby klientów budżetowych , biznesowych oraz  indywidualnych . Posiadamy idealne rozwiązania dla firm zajmujących się wynajmem i serwisem toalet  przenośnych.  

 

 

 

 

 

 

All copyrights reserved. Marie Polyester, created by Tom John